25 września 2020

A gdyby pracownicy sami zarządzali swoimi benefitami?

Coraz więcej pracodawców na polskim rynku wyraża chęć skorzystania ze wsparcia zewnętrznych ekspertów rynku benefitów, których zadaniem jest analiza funkcjonujących w organizacji świadczeń i przebudowa ich w taki sposób, by dostosować benefity do potrzeb oraz obniżyć koszty.

"Pamiętajmy, że koszty benefitów to nie tylko same świadczenia, ale także ich obsługa – mówi Robert Zubrzycki, twórca narzędzia do zarządzania benefitami w organizacji oraz Partner Zarządzający ABC London Group - Aplikacja ABC ułatwia codzienną pracę zespołom HR, przenosząc obowiązki zarządzania benefitami do systemu gdzie pracownik sam zmienia pakiet opieki medycznej, dodaje dziecko do opieki czy nawet pobiera fakturę do zapłacenia. To optymalizacja procesów – szczególnie w kontekście obecnej sytuacji, kiedy większość zagadnień proceduralnych przenosi się do strefy online.”

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce.   Zamknij