25 września 2020

Pionierskie podejście do benefitów dla pracownika B2B

Samozatrudnienie - tak popularne do tej pory w branży IT - staje się standardem na rynku pracy. Coraz więcej pracowników staje przed dylematem: zostać na bezpiecznym etacie czy wybrać kontrakt B2B.

Kontrakt B2B to przede wszystkim wyższe wynagrodzenie. Podpisująca go firma może sobie wrzucić usługę w koszty i dzięki temu - jest skłonna zapłacić więcej. Kontrakt B2B to również synonim wolności i elastyczności. Samozatrudnienie wiąże się zazwyczaj z całkowitą kontrolą nad zarobkami, czasem oraz miejscem pracy. Nie ma tu konieczności podporządkowania się pod sztywne reguły, takie jak chociażby przestrzeganie długiego okresu wypowiedzenia w przypadku chęci zmiany pracy.

Jednakże praca na umowie B2B wiąże się często z wykluczeniem wielu przywilejów, jakimi mogą się cieszyć etatowi pracownicy. Pomijając kwestie L4 i płatnego urlopu - pojawia się powszechny problem z dostępem do oferty benefitów, które ciągle są często luksusem przeznaczonym TYLKO dla etatowców.

Czy tak musi być? Dzisiaj wiemy już, że NIE!

Z naszym pionierskim podejściem do zaniedbanej grupy pracowników, jakimi są kontraktorzy B2B - każdy może cieszyć się dopasowanym do potrzeb pakietem świadczeń, współfinansowanych przez pracodawcę lub pokrywanych przez niego w całości.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce.   Zamknij